Relacja z grudniowych spotkań Koła Łowieckiego „Ziemia Sandomierska”  z młodzieżą szkolną.

Relacja z grudniowych spotkań Koła Łowieckiego „Ziemia Sandomierska” z młodzieżą szkolną.

W miesiącu grudniu jako Koło Łowieckie „Ziemia Sandomierska” zostaliśmy  zaproszeni przez Szkołę Podstawową w Gnieszowicach oraz Szkołę Podstawową w Niedźwicach na Jasełka organizowane z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalno – artystyczne przedstawiając historię Bożego Narodzenia, w którą powplatane były najpiękniejsze polskie kolędy. Wśród życzeń i gratulacji o kilka słów został poproszony także nasz Kolega Prezes Andrzej Sieciarski, który w imieniu naszego koła złożył wszystkim obecnym życzenia świąteczne, podziękował za zaproszenie oraz wieloletnią, owocną współpracę.
Dla uczniów Szkoły Podstawowej w Niedźwicach została dodatkowo przygotowana niespodzianka, jaką było ogłoszenie wyników konkursu polegającego na uzbieraniu jak największej ilości pożywienia dla zwierzyny zamieszkującej nasze lasy i pola. W tym roku ustalono, że rywalizacja będzie polegała na zbieraniu kasztanów. Łącznie zebrano ich około 1700 kg. Dla pierwszych sześciu osób przygotowano nagrody. Oczywiście w ten świąteczny czas nikt nie powinien zostać bez prezentu, także dla wszystkich uczestników zostały przygotowane skromne ale równie wspaniałe upominki.

Z łowieckim pozdrowieniem
Darz Bór
Sebastian Wołos

Dodaj komentarz

Close Menu