Kulig młodzieży w stanicy K.Ł. “Janowskie Bory”

Kulig młodzieży w stanicy K.Ł. “Janowskie Bory”

W dniu 12 stycznia 2019 w miejscowości Ciechocin w  Stanicy Koła Łowieckiego “Janowskie Bory” w Janowie Lubelskim gościła młodzież Uczniowskiego Klubu Sportowego “judo-team” działającego przy szkole w Modliborzycach. W imprezie wzięło udział około 60 członków Klubu oraz około 20 rodziców. Młodzież przyjechała na sankach pod opieką trenera klubu Sebastiana Rogoży.  Koło Łowieckie udostępniło miejsce na ognisko oraz wyposażenie swej kuchni gdzie przygotowano dla młodzieży gorącą herbatę. Prezes Koła “Janowskie Bory” w ogólnym zarysie przedstawił młodzieży cele i zdania jakie ma do spełnienia  Polski Związek Łowiecki w kształtowaniu środowiska naturalnego oraz ochronie żyjących w stanie wolnym zwierząt.
Z myśliwskim pozdrowieniem
 Darz Bór
Prezes Koła Zenon Nieradka

Ten post ma 3 komentarzy

  1. W trakcie poszukiwania w internecie potrzebnych informacji trafiłam na ten artykuł. Byłem zachwycony że trafiłem na ten wpis w sieci. Wielu pisarzom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje ogromne pozytywne zaskoczenie. Nie dość, że sposób wyrażania informacji jest wyśmienity, to do tego znalazłam informację, których tak bardzo pragnęłam.Powinienem co najmniej dać lajka za twoje działania . Gratki. Ja niewątpliwie będę rekomendował to miejsce i często odwiedzał aby przejrzeć nowe posty Forum Woda Mineralna

  2. W trakcie poszukiwania w internecie pożądanych informacji znalazłam ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Gratki. Niewątpliwie będę rekomendował to miejsce i regularnie odwiedzał aby zobaczyć nowe artykuły.

  3. Świetnie napisane. Chcę podziękować za Twój trud. Mam nadzieję, że będzie więcej takich wpisów 🙂 Gratki. Będę częściej zaglądał.

Dodaj komentarz

Close Menu