Komisji Kultury, Etyki, Tradycji i Zwyczajów Łowieckich:

  1. Przewodniczący: Mateusz Dąbek
  2. Teresa Sibiga
  3. Kazimierz Szafraniec
  4. Grzegorz Hyla
  5. Paweł Nowak
  6. Mirosław Sowa
  7. Fila Grzegorz
  8. Radosław Maziarz
  9. Hubert Woś

 Komisja Kynologiczna:

  1. Przewodniczący : Krzysztof Fryc
  2. Wojciech Kułaga
  3. Maciej Olechowski
  4. Krzysztof Kozłowski
  5. Tomasz Sikora
  6. Paweł Zygadło
  7. Kozłowski Arkadiusz
  8. Piotr Kiszka
  9. Leszek Szwedo
  10. Robert Wnuk
  11. Anna Gębura- Drzymała

Komisja Strzelecka:

  1. Przewodniczący: Henryk Górski
  2. Sławomir Tomala
  3. Mariusz Pasztaleniec
  4. Rafał Gospodarczyk
  5. Robert Jędral
  6. Krzysztof Mękal
  7. Jan Turek

 Komisja Gospodarki Łowieckiej i Hodowlanej:

  1. Przewodniczący: Adam Grad
  2. Ryszard Latawiec
  3. Sebastian Skuza
  4. Tomasz Turbak
  5. Wacław Golik
  6. Wojciech Szpara
  7. Leszek Pawlikowski
  8. Leszek Kosior

Komisja Oceny Prawidłowości Odstrzału Samców Zwierzyny Płowej i Wyceny Medalowej Trofeów Łowieckich:

  1. Kazimierz Krupa -Przewodniczący
  2. Altenberg Andrzej
  3. Budziło Tomasz
  4. Ciba Mariusz
  5. Fryc Krzysztof
  6. Gospodarczyk Rafał
  7. Górski Henryk
  8. Łukasik Konrad
  9. Macko Michał
  10. Mazur Kazimierz
  11. Mękal Krzysztof
  12. Mordarski Jan
  13. Hołodniak Ireneusz

Komisja Promocji i Wizerunku Łowiectwa:

  1. Patrycja Pachla – Przewodnicząca Komisji
  2. Witold Tutak
  3. Mariusz Drewniak
  4. Piotr Paleń
  5. Konrad Łukasik
  6. Grzegorz Kubik

Komisja Edukacji Przyrodniczej:

  1. Aneta Rybińska-Nowak – Przewodnicząca
  2. Patrycja Pachla
  3. Sylwester Chmielowiec
  4. Robert Wnuk
  5. Dawid Szymański
  6. Ryszard Madej
  7. Choda Rejnold

Komisja Szkoleniowa

  1. Sebastian Tuźnik – Przewodniczący
  2. Tomasz Grazda
  3. Rak Władysław
  4. Olechowski Maciej
  5. Jan Mordalski
  6. Henryk Górski
  7. Robert Jędral
  8. Krzysztof Fryc
  9. Celuch Krzysztof
  10. Adamczyk Tomasz
  11. Zygmunt Paruch
  12. Kazimierz Krupa
  13. Ks. Janusz Filarowski
  14. Ireneusz Hołodniak

Komisja ds. opiniowania wniosków kół łowieckich o dzierżawę obwodów łowieckich:

  1. Kol. Jerzy Chudy
  2. Kol. Tadeusz Jabłoński
  3. Kol. Michał Macko
  4. Kol. Rafał Gospodarczyk
  5. Kol. Grzegorz Hyla

Zespół nadzorczo- kontrolny:

  1. Stanisław Pastuch
  2. Janusz Matyka
  3. Waldemar Styczeń
  4. Józef Bieniek
  5. Mirosław Motyka

Okręgowa Kapituła Odznaczeń:

  1.  Tatara Marian
  2. Jabłoński Tadeusz
  3. Celuch Krzysztof
  4. Łukasik Konrad
  5. Rak Władysław
  6. Wnuk Jerzy
  7. Sibiga Teresa

Dodaj komentarz

Close Menu