XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Tarnobrzegu z naszą Waderą.

XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Tarnobrzegu z naszą Waderą.

     W dniu 13 stycznia 2019 r., Klub Dian Wadera przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Tarnobrzegu, czynnie wspierał  XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Tarnobrzegu.
 Diany kwestowały dla chorych dzieci. Nasza koleżanka Olga Krasoń przyjechała ze swoim cudownym jastrzębiem harrisą Gustawem, który był dodatkową atrakcją zarówno dla dzieci , jak i dorosłych.
 Myśliwi z Kół Łowieckich Okręgu włączyli się do akcji i oddali na licytację wieniec byka jelenia przekazany przez Kolegę Łukasza Czajkę z K.Ł. Tur Zaklików, jak również cudowny zegar ręcznie rzeźbiony w drzewie przekazany przez kolegę Dawida Szymańskiego. Zarząd Okręgowy przekazał wydane kalendarze przyrodniczo- łowieckie, które zostaną umieszczone na licytację na allegro.
W ten dość zimny i mokry dzień Diany wydały pyszny gulasz z dziczyzny oraz chleb ze smalcem i ogórkiem.
Łącznie udało się nam zebrać 1957,31 zł. Dziękujemy wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy zechcieli podzielić się  z nami przysłowiowa złotówka.
 Myśliwi chętnie pomagają a ta akcja jest wyjątkowo ważna dla wszystkich, ponieważ wspiera chore dzieci. Za pomoc i wsparcie przy organizacji Klub Dian Wadera dziękuje  kol.Paweł Nowak K.Ł . Bażant Nisko, kol. Mateusz Skura K.Ł. Pustułka Ożarów, kol. Tomasz Turbak, kol.Mariusz Pasztaleniec K.Ł. Sęp Mielec, kol.Jerzy Ozga K.Ł. Knieja Stalowa Wola, kol.Piotr Paleń K.Ł. Dzik Zaklików , kol.Zenon Pąk , Jolanta i Arkadiusz Kruszelniccy.
Pozdrawiamy wszystkich i jeszcze raz dziękujemy za każda złotówkę jaką udało nam się zebrać. Mamy nadziej , że spotkamy się za rok w kolejnym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.
Pozdrawiamy z serdecznym
Darz Bór!
Klub Dian Wadera.

Dodaj komentarz

Close Menu