Myśliwska paczka  Koło Łowieckie „Szarak” w Radomiu.

Myśliwska paczka Koło Łowieckie „Szarak” w Radomiu.

Koło Łowieckie „Szarak” w Radomiu po raz drugi wzięło udział w akcji „Myśliwska Paczka”. Przed świętami dotarliśmy do 6 placówek, gdzie zostawiliśmy „zielone paczki”. Były to następujące placówki:

Placówka Rodzinna nr 12 w Radomiu,Mieszkanie Usamodzielnienia w Radomiu, Rodzinny Dom Dziecka w Jaszowicach-Kolonii, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Rusinowie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Czekarzewicach II i Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Tarłowie.

Skupiliśmy się na potrzebach placówek i dzięki podpowiedziom ich personelu, zakupiliśmy sprzęty i rzeczy które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Lodówkę, suszarkę bębnową, kuchenkę gazową, sprzęt agd- roboty kuchenne, maszynkę do mięsa, żelazko, odkurzacz – deskę do prasowania, suszarki do bielizny, ręczniki a do tego słodkości, które naprawdę ucieszyły obdarowanych.

„Myśliwska Paczka” to akcja serca. Biorący w niej udział myśliwi – mam nadzieję –  że doświadczają tego, że obdarowywanie potrzebujących jest dla Darczyńców prezentem bezcennym, emocjonalnym balonem w którym jest miłość, troska i uwaga na los drugiego człowieka.

Paczki dostarczyli i wręczali Marzanna i Jacek Adamczyk, Konrad Lach oraz Alicja Krasa, Paweł Kamiński, Łukasz Leśniak i Łukasz Osojca.

W bieżącym roku przekazaliśmy w ramach akcji „Myśliwska paczka” dary o wartości 10235,28 zł, finansowane z kasy koła i indywidualnej darowizny na ten cel.

 

Otwórz stronę…..

Otwórz stronę…..

 

Darz Bór

Damian Gawlik

Dodaj komentarz

Close Menu