MODERNIZACJA STRZELNICY PZŁ TARNOBRZEG

 

 

Modernizacja strzelnicy

 

         Zarząd Okręgowy PZŁ w Tarnobrzegu od miesiąca aktywnie modernizuje obiekt strzelecki. Obecnie realizowany jest projekt wykonania czwartej osi strzeleckiej parcoure, która będzie zlokalizowana na obecnej osi zająca. Ciekawostką jest fakt, iż strzelania na projektowanej osi będą z podestu zlokalizowanego 3 metry nad ziemią. Wsparcie materialne w postaci przekazania materiału na wykonanie osi przekazał kol. Sławomir Tomala, zaś kol. Grzegorz Piotrowski będzie wykonawcą robót. Planowany termin otwarcia osi będzie w miesiącu sierpniu b.r.

          Dzięki wsparciu kol. Janowi Sudoł oraz kol. Dariuszowi Rogali trwają prace polegające na wymianie kostki brukowej na naszym obiekcie. Kładziona jest obecni nowa kostka na miejsce tej starej z nowymi elementami zabudowy chodnikowej. Łącznie planujemy wymienić i położyć ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni. Tym samym obiekt zyska na estetyce i wizerunku.

         Zarząd Okręgowy zlecił również przygotowanie monitoringu na osi strzeleckiej Rogacza. Tym samym będzie można na bieżąco monitorować pracę i obsługę tego stanowiska, które zostało wymienione w kwietniu b.r. 

         Dodatkowo dzięki wsparciu kol. Krzysztofa Fryca oraz kol. Wojciecha Kułagi pozyskano materiał na wykonanie przysłon na osiach strzeleckich.

            Wszystkim kolegom zaangażowanym w prace na strzelnicy Zarząd Okręgowy serdecznie dziękuje. Większość nakładów na w/w zadania to praca społeczna na rzecz naszej wspólnej przestrzeni, która służy podnoszeniu umiejętności strzeleckich oraz jest bazą rekreacyjną dla myśliwych i osób odwiedzających strzelnicę. 

Dodaj komentarz

Close Menu