👏Kolejny etap prac na naszej strzelnicy👏

👏Kolejny etap prac na naszej strzelnicy👏

👉Zakończyły się prace remontowe łazienek na strzelnicy dla osób korzystających z obiektu. Tym samym podniesiono standardy korzystania z naszego obiektu przez myśliwych i innych gości odwiedzających naszą strzelnicę.
Ukończono również realizację projektów przyłączy kanalizacyjnych oraz wodociągowych do budynku administracyjnego na strzelnicy. Teraz oczekujemy na wpięcie w sieć zarówno wodociągową jak i kanalizacyjną.
👉Trwają obecnie prace polegające na konserwacji Kapliczki Św. Huberta. Zaimpregnowane zostaną kolumny kapliczki.
👉Przygotowujemy się również do prac nad budową ścieżki edukacyjnej wraz z małą infrastrukturą rekreacyjną. Ścieżka będzie składać się z 10 tablic edukacyjnych, alejki oraz ławek i paleniska na ognisko. Docelowo będzie wykorzystywana do organizacji zajęć edukacyjnych z dziećmi.
👉Powstaje również „Myśliwska Oś Praktyczna”. Do jej uruchomienia potrzebne jest wykonanie 5-ciu budek w których umieszczone zostaną wyrzutnie do rzutek. Budki już są gotowe i pozostało jedynie ich pokrycie blachą. Ponadto powstał magazynek na rzutki. Tym samym ustawienie wyrzutni spowoduje zafunkcjonowanie kolejnej osi parcourowej na naszej strzelnicy. Po zakończeniu zabudowy strzelnica będzie spełniać wymogi wieloboju strzelań myśliwskich według nowych prawideł.
Za pomoc i wsparcie dziękujemy kolegom myśliwym z Komisji Strzeleckiej oraz kursantom, którzy obecnie odbywają kurs podstawowy.
Już w sobotę 7 marca odbędą się pierwsze zawody strzeleckie. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Close Menu