Zawody Okręgowe W Wieloboju Myśliwskim, 11.07.2020 r.

Zawody Okręgowe W Wieloboju Myśliwskim, 11.07.2020 r.

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Tarnobrzegu zaprasza myśliwych naszego okręgu na zawody Okręgowe w wieloboju myśliwskim w dniu 11 lipca 2020 r.
Zawody odbędą się na strzelnicy PZŁ w Tarnobrzegu przy ulicy strzeleckiej 4.
Zapisy od godziny 7.30 , uroczyste otwarcie zawodów o godz. 8.30 ,rozpoczęcie strzelań o godzinie 9.00 .Zawody przeprowadzone będą zgodnie z obowiązującymi ,,Prawidłami Strzelań Myśliwskich na zawodach organizowanych przez PZŁ dla pięcioboju z myśliwską osią praktyczną . Prawidła dostępne są na stronie internetowej www.pzlow.pl/strzelectwo , zawody obejmować będą pełny wielobój myśliwski .
Koła łowieckie zgłaszają trzyosobową drużynę w klasie powszechnej najpóźniej do 09-07-2020 , koszt wpisowego ponosi koło łowieckie w wysokości 150 pln od osoby , pozostali zawodnicy zapisują się indywidualnie w dniu zawodów koszt wpisowego 150 pln .
W cenie wpisowego Zarząd Okręgowy gwarantuje organizację bezpiecznych zawodów z wykwalifikowanym zespołem sędziowskim w tym tarcze i rzutki , dodatkowo zapewnia atrakcyjne nagrody , puchary i dyplomy , całodniowe wyżywienie oraz gorące napoje .
Prowadzona będzie następująca klasyfikacja
1. Drużynowa w klasie powszechnej
2. Drużynowa w klasie open
3. Indywidualna w klasie powszechnej
4. Indywidualna w klasie open
5. Indywidualna w klasie Dian
6. Indywidualna w klasie senior (ukończone 65 lat)
Nagroda główna sztucer Remington 223 z lunetą oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.
Wszystkie nagrody łącznie z sztucerem będą losowane spośród biorących udział w zawodach oraz sędziów .
Zawody okręgowe oprócz popularyzacji strzelectwa oraz doskonalenia własnych umiejętności , mają również na celu integrację wszystkich myśliwych z naszego okręgu . Zarząd Okręgowy wraz z komisją strzelecką życzy wszystkim uczestnikom samych celnych strzałów a także miło spędzonego czasu .

Darz Bór

Z. O. PZŁ w Tarnobrzegu

Dodaj komentarz

Close Menu