Trwają prace na strzelnicy Z.O. P.Z.Ł. w Tarnobrzegu.

Zakończył się etap modernizacji i remontu piętra w budynku strzelnicy. W niedługim czasie będzie tam biuro Zarządu Okręgowego. Ostatnim etapem modernizacji będzie wykonanie nowych schodów oraz wymiana drzwi wejściowych do biura. Prace te wykonane zostaną w drugiej połowie kwietnia tego roku. Obecnie rozpoczęły się prace remontowe pomieszczeń na parterze. Planujemy tam powstanie świetlicy myśliwskiej (saloniku) z aneksem kuchennym, biblioteczką tradycyjną i multimedialną, kącikiem dla dzieci, etc. Na wschodnim skrzydle budynku powstanie pokój noclegowy wraz z kuchnią oraz łazienką. Wynajem tego pomieszczenia pozwoli na generowanie dochodów a te w całości będą przeznaczane na utrzymanie naszej strzelnicy i na inwestowanie w celu polepszenia jej jakości.

Dodatkowo w ramach prac związanych z modernizacją naszego obiektu wystąpiliśmy do odpowiednich podmiotów o przyłącz gazu, wody oraz kanalizacji.

Kolejnym elementem będzie również utwardzenie nawierzchni przed budynkiem strzelnicy oraz wykonanie alejek żwirowych, co polepszy estetykę otoczenia obiektu oraz polepszy warunki z jego korzystania. Szacunkowy koszt prac remontowo-budowlanych to niespełna 50 tyś. PLN. Całość inwestycji  wspierają sponsorzy – myśliwi, za co już dziś składamy im gorące podziękowania.

 

 

Zarząd Okręgowy P.Z.Ł. w Tarnobrzegu

Dodaj komentarz

Close Menu