Koło Łowieckie „Janowskie Bory” Świąteczna Paczka 2020 w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej „PROMYK” w Janowie Lubelskim.

Koło Łowieckie „Janowskie Bory” Świąteczna Paczka 2020 w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej „PROMYK” w Janowie Lubelskim.

Wzorem lat ubiegłych w miesiącu grudniu realizując podjętą przez Zarząd Główny PZŁ akcje „Świąteczna Paczka” członkowie Koła Łowieckiego Nr 42 „Janowskie Bory” w Janowie Lubelskim tym razem obdarowali dzieci przebywające w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej „PROMYK” w Janowie Lubelskim.

Środki na ten cel gromadzone były od dłuższego czasu i były to dobrowolne datki niektórych kol. myśliwych. W dniu 18 grudnia 2020 roku Prezes i Łowczy Koła na ręce Dyrektor Placówki w obecności Prezesa i psycholog oraz w-ce Starosty Janowskiego wręczyli uroczyście weksel opiewający na pewna kwotę. Odstąpiono od tradycyjnych paczek z uwagi na panującą sytuację wirusową. Brak było też możliwości spotkania się bezpośrednio z wychowankami placówki. Członkowie Zarządu KŁ złożyli na ręce Dyrektor zaproszenie młodzieży w okresie letnim do swojej stanicy w m-ci Ciechocin gdzie zorganizowany zostanie piknik. Za swój gest otrzymaliśmy serdeczne podziękowania a młodzież za przekazana kwotę mamy nadzieje będzie miała chodź namiastkę atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.

 

Darz Bór

Zenon Nieradka

Cezary Nafalski

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu