Członek Naczelnej Rady Łowieckiej, mgr inż. zootechniki

06.1994 data wstąpienia do PZŁ
1998  uprawnienia sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego przy PZŁ
2000-2005 członek komisji kynologicznej
2005-2015 członek komisji strzeleckiej
2015-2018 przewodniczący komisji strzeleckiej
2000-2005 trzykrotne zdobycie brązowego wawrzyn strzeleckiego (2000, 2004, 2005)
19-21.03.2004 Stacja Badawcza Czempiń kurs: „Hodowla zamknięta i introdukcja kuropatw,
bażantów i dzikich królików”
12-13.10.2007 Stacja Badawcza Czempiń kurs: „Ocena wieku, zasady selekcji i wstępna wycena
medalowa trofeów zwierzyny płowej”
10.2008-08.2009 Uniwersytet Przyrodniczy w Krakowie-studia podyplomowe „Gospodarka łowiecka
i ochrona zwierzyny”
2005-2018 członek Okręgowej Rady Łowieckiej
2005-2018 członek Komisji Egzaminacyjnej
2010-2018 członek Komisji Wyceny Trofeów Samców Zwierzyny Płowej

  • Odznaczenia:
    – 5.11.2003 Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej
    – 30.12.2009 Zasłużony dla Okręgu Tarnobrzeskiego
    – 2.02.2011 Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej
    – 14.03.2017 Złoty Medal Zasługi Łowieckiej
  • Darz Bór
Close Menu