Zarząd Okręgowy PZŁ w Tarnobrzegu informuje, że do końca października istnieje jeszcze możliwość dokonywania zapisów na następujące kursy i szkolenia:

  • Sygnalistów myśliwskich – (obecnie zapisanych jest 11-stu chętnych), kurs potrwa około 20 godzin zajęć dydaktycznych i będzie poprowadzony przez trębacza z uprawnieniami i doświadczeniem, kierownikiem kursu jest kol. Teresa Sibiga, koszt kursu to 100 zł/osoba.
  • Szacowanie szkód w płodach i uprawach rolnych – (obecnie zapisanych jest 12 osób), kurs potrwa około 14-stu godzin, szacunkowy koszt kursu to 300 zł/osoba przy grupie 15-stu uczestników;
  • Strażników łowieckich – (obecnie zapisanych jest 16 osób), kurs potrwa 8 godz., szacunkowy koszt kursu to 100 zł/osoba.
  • Sędziów i instruktorów strzelectwa – (obecnie zapisanych jest 12 osób), kurs potrwa 16 godzin, szacunkowy koszt kursu to 100 zł/osoba.

Zapisy chętnych prosimy kierować poprzez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na nr Zarządu Okręgowego – 15 822 60 89.

W/w kursy rozpoczną się w miesiącach listopad oraz grudzień b.r.

Darz Bór!