Zarządy Kół Łowieckich,

                                                                             Koleżanki i Koledzy Myśliwi

            Zarząd Okręgowy PZŁ w Tarnobrzegu informuje, że posiada w sprzedaży kolorowanki edukacyjne dla dzieci. Wydawcą kolorowanki jest Zarząd Okręgowy i stanowi ona autorski materiał edukacyjny Zarządu. Materiał ten może być z sukcesem wykorzystywany do prowadzonej przez kolegów działalności edukacyjnej w szkołach i przedszkolach z terenów obwodów. Kolorowanka jest prostym odzwierciedleniem naszych działań na rzecz przyrody, przez co w sposób pozytywny oddziałuje na wyobraźnię dziecka i kształtuje jego właściwy pogląd na łowiectwo. Kolorowanka posiada kredową okładkę w pełnym kolorze, zaś wkład stanowi 18 stron animacji do pokolorowania oraz krzyżówki edukacyjne. Cena kolorowanki to 3,00 PLN brutto za sztukę.

            Tutejszy Zarząd przygotował również dla kolegów myśliwych kalendarz łowiecki na rok 2019. Jest to kalendarz w pełnym kolorze, wydany na grubym papierze kredowym, podwójnie lakierowany,13-sto stronnicowy, ścienny, o wymiarach 68x48 cm. Kalendarz powstał z wykorzystaniem fotografii zaprzyjaźnionych myśliwych i leśników i odzwierciedla
w większości zasoby przyrodnicze naszego Okręgu. W kalendarzu tym znajdą koledzy okresy polowań na zwierzynę oraz wschody i zachody słońca oraz księżyca. Cena brutto kalendarza to 25,00 PLN.

            Ponadto w siedzibie Zarządu Okręgowego można nabyć tablice informacyjne „UWAGA POLOWANIE”, wykonane na tablicach o grubości 3 mm. Zgodnie z obecnymi przepisami prawnymi oznaczenie wykonywanego polowania zbiorowego jest obowiązkiem organizatora tegoż polowania. Tablice te są wykonane zgodnie z projektem rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 31 sierpnia 2018 r. Cena tablicyto 30 PLN brutto.

            Również w tutejszym Zarządzie można nabyć znaczki okolicznościowe dla myśliwych wydane przez Zarząd Główny PZŁ. Znaczki te symbolizują 95-cio lecie istnienia PZŁ. Cena znaczka to 10,00 PLN brutto.

            Zachęcamy koleżanki i kolegów myśliwych i Zarządy Kół do nabywania w/w materiałów i artykułów. Jako Okręg PZŁ stanowimy jedność i wspólnotę łowiecką i z tego tytułu warto w materiałach wykorzystywanych przez kolegów myśliwych upowszechniać własny Okręg i jego zasoby.                                                                                    

                                                                                              Łowczy Okręgowy

                                                                                                 Robert Bąk

 kolorowanka 1okadka kalendarz PZ Tarnobrzeg projekt1znaczek PZL 95 lattablica uwaga polowanie