Dalsze prace modernizacyjne na strzelnicy

Dalsze prace modernizacyjne na strzelnicy

Dalsze prace modernizacyjne na strzelnicy

 

Zarząd Okręgowy PZŁ w Tarnobrzegu planuje w przyszłym roku przebudowę budynku administracyjnego na strzelnicy. Chcemy zmodernizować południową stronę budynku i powiększyć obecną salę wykładową. Planujemy nadbudowę ściany w miejscu, gdzie obecnie znajduje się taras. Tym sposobem użyteczność pomieszczenia zwiększy się o blisko 50 % co do obecnej kubatury. Pozwoli to na organizację kursów bez podziału na grupy. W chwili obecnej trwa ustalanie z projektantem warunków tej modernizacji oraz szacowanie nakładów finansowych jakie trzeba będzie w związku z tym ponieść. 

Wychodząc naprzeciw myśliwym oraz innym użytkownikom naszego obiektu Zarząd Okręgowy podjął się budowy stylizowanego grilla. Będzie on zlokalizowany przy wiacie na strzelnicy. Będzie udogodnieniem dla osób, które po strzelaniach będą mogły odpocząć i zażyć nieco rekreacji. 

Na naszym obiekcie wykonano również nowe podium dla zwycięzców naszych zawodów strzeleckich. Podium wykonał nieodpłatnie kol. Mirosław Motyka – członek zarządu KŁ „San” Skowierzyn oraz „Leśnik” Tarnobrzeg oraz kol. Sławomir Tomala – członek ZO. 

Przed najbliższymi zawodami strzeleckimi „Finał Ligi” chcemy dodatkowo wykonać czyszczenie kostki brukowej dookoła budynku, wykonać barierki na dolnym tarasie budynku oraz ukończyć prace przy budowie grilla. Dodatkowo będzie na budynku zamieszczony nowy napis odnoszący się w swej nazwie już do patrona naszej strzelnicy Jana Matyki. Obecnie trwają również prace nad zainstalowaniem monitoringu na obiekcie strzelnicy a także dzięki staraniom kol. Anety Rybińskiej-Nowak nasadzono na strzelnicy kosodrzewiny.

Dodaj komentarz

Close Menu